Kistor 1800-tal

Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal
Kistor 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTOR, 2 st, allmoge, 1800-tal, bemålade, beslag i järn, höjd ca 15-22, längd ca 31-43 cm

Hårt slitage

325422

2015-09-01