Carl Magnus
2015-09-06
325451
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): (5) orginaletsningar i mapp, signerad och daterad Carl Magnus -80, bladmått ca 44x33 cm
Proveniens: Galleri Leger, Malmö