Knut Wahlgren oljemålning

Knut Wahlgren oljemålning
Knut Wahlgren oljemålning
Knut Wahlgren oljemålning
Knut Wahlgren oljemålning
Knut Wahlgren oljemålning
Knut Wahlgren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNUT EMIL WAHLGREN (1868-1910), marinmotiv, signerad Vahlgren 1903, olja på duk, 62x90 cm

325490

2015-09-02