Skåp 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 150, 69x51 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Slitage, fanérskador
325526
2015-09-02