Painting (Selected)
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNIDENTIFIED ARTIST, mountain landscape, ink and colour on paper, fan shaped, with inscription and seal, 19th/20th century, c. 24 x 52 cm
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, Kina, landskap, färg och tusch på papper, solfjädersform, med inskription och sigill, längd ca 24 x 52 cm
Wear, stains, creases
Slitage, fläckar, veck
325531
2015-10-01