Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, vitmålade, stoppad sits, sitt höjd ca 45 cm

Senare bemålning, slitage, skador

325535

2015-09-02