Chiffonjé
2015-09-02
325539
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och valnötsrot, beslag i vitmetall, dragknopppar med dekor av pärlermor, höjd ca 148, 95x56 cm
Nyckel saknas, en dekordel saknas, smärre fanérskador och sprickor