Roland Kempe Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991),
"Gitarrspelaren", signerad och daterad Kempe -49, olja på duk, 117x89 cm
UTSTÄLLD:
"Roland Kempe", Moderna Museet, Stockholm 1983

325632

2015-09-14