Servisdelar Skruf modell Thor
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVIS, 62 dlr., ca 1900-talets mitt, Skruf, modell Thor, halvkristall, bestående av: 12 rödvinglas, 9 vitvinsglas, 13 likörglas, 6 selterglas, 11 sherryglas, 11 grogglas
Nagg förekommer
325642
2015-09-02