Servisdelar Skruf modell Thor

Servisdelar Skruf modell Thor
Servisdelar Skruf modell Thor
Servisdelar Skruf modell Thor
Servisdelar Skruf modell Thor

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVIS, 62 dlr., ca 1900-talets mitt, Skruf, modell Thor, halvkristall, bestående av: 12 rödvinglas, 9 vitvinsglas, 13 likörglas, 6 selterglas, 11 sherryglas, 11 grogglas

Nagg förekommer

325642

2015-09-02