Evert Lundquist Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994)
Komposition, signerad och daterad a tergo Evert Lundquist 1963, olja på duk, 34x36 cm

325650

2015-09-14