Axel Olson komposition med torsk
2015-09-04
325655
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med torsk,
signerad Axel Olson, olja på duk, 20x28 cm