Svea Nyman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEA NYMAN (1902-1986),
Lampan, signerad S. NYMAN, olja på duk, 68x43,5 cm

325663

2015-09-12