Brita af Klercker Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRITA AF KLERCKER (1906-2001)
"Rivierabild", monogramsignerad B. K.,
olja på duk, 45,5x54,5 cm
Även signerad och daterad a tergo "Brita af Klercker 1957"
samt betitlad "Rivierabild"

325671

2015-09-12