Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947),
Sovande kvinna, signerad och dateradCurt Clemens 1939, olja på pannå 44x61,5 cm
325676
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här