Curt Clemens Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947),
Sovande kvinna, signerad och dateradCurt Clemens 1939, olja på pannå 44x61,5 cm

325676

2015-09-14