Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947),
"Barn med blå blommor" (föreställer konstnärens son Lennart, född 1943), signerad och daterad Clemens 1944,
olja på pannå, 27x41 cm
325678
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här