Curt Clemens Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947),
"Barn med blå blommor" (föreställer konstnärens son Lennart, född 1943), signerad och daterad Clemens 1944,
olja på pannå, 27x41 cm

325678

2015-09-14