Waldemar Lorentzon olja

Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja
Waldemar Lorentzon olja

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984), "Strandhymn", olja på pannå, signerad Lorentzon, signerad och daterad a tergo Waldemar Lorentzon 1956, ca 17x46 cm

325680

2015-09-18