Axel Olsson olja

Axel Olsson olja
Axel Olsson olja
Axel Olsson olja
Axel Olsson olja
Axel Olsson olja
Axel Olsson olja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL OLSON, "Kvällsdags", olja på duk, signerad och daterad Axel Olsson -45, 24x33 cm

325686

2015-09-18