Harald Lindberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD LINDBERG (1901-1976)
Pojke med pilbåge, signerad och daterad Harald Lindberg -64, olja på duk, 92x83 cm

325689

2015-09-14