Oskar Bergman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963),
Lekande barn, signerad OSKAR BERGMAN,
akvarell, 30,5x39 cm

325693

2015-09-14