Oskar Bergman Gotland Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963),
Högklint, Gotland, signerad OSKAR BERGMAN och daterad Gotland Juni 1930,
akvarell 35,5x50 cm

325694

2015-09-14