Ryno Friberg Kollektion Vasa Konst
2015-09-14
325695
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920),
"Konvaljer o. skogsviol", signerad och daterad Ryno 1967
olja på pannå, 33x24 cm