Ryno Friberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

RYNO FRIEBERG (född 1920),
"Konvaljer o. skogsviol", signerad och daterad Ryno 1967
olja på pannå, 33x24 cm

Zustandsbeschreibung

325695

2015-09-14