Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
RYNO FRIEBERG (född 1920),
"Konvaljer o. skogsviol", signerad och daterad Ryno 1967
olja på pannå, 33x24 cm
Zustandsbeschreibung
325695
2015-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner