Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972),
"Jardin aux lilas", signerad och daterad med dedikation "Till Märe Jardin aux lilas 1949 Ragnar",
blandteknik, 19x30 cm
325702
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här