Ragnar Sandberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972),
"Jardin aux lilas", signerad och daterad med dedikation "Till Märe Jardin aux lilas 1949 Ragnar",
blandteknik, 19x30 cm

325702

2015-09-14