Fernand Lutscher oljemålning

Fernand Lutscher oljemålning
Fernand Lutscher oljemålning
Fernand Lutscher oljemålning
Fernand Lutscher oljemålning
Fernand Lutscher oljemålning
Fernand Lutscher oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FERNAND LUTSCHER (1843-1923) Landskap med vattendrag samt får, signerad, olja på pannå, 34x63 cm

325714

2015-09-02