Leksakshäst Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, monterad på platta med hjul, bemålad, märkt med Nordiska Kompaniets logotyp samt nummer 477550, höjd ca 28, totallängd 27,5 cm

Slitage/färgbortfall

325735

2015-09-02