Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, monterad på platta med hjul, bemålad, märkt med Nordiska Kompaniets logotyp samt nummer 477550, höjd ca 28, totallängd 27,5 cm
Slitage/färgbortfall
325735
2015-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här