Urna med lock i porlsin Kina

Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina
Urna med lock i porlsin Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA med lock, porslin, Kina,1900-tal, dekor i underglasyrblått av kinesiska tecken, höjd 45 cm

Locket med nagg

325763

2015-09-03