Glasservis Kosta Odelberg junior
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KOSTA, glasservis, 32 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 16 champagneglas, 16 vinsglas, en champagneglas med skada medföljer
325769
2015-09-03