Glasservis Kosta Odelberg junior

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KOSTA, glasservis, 32 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 16 champagneglas, 16 vinsglas, en champagneglas med skada medföljer

325769

2015-09-03