Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Geometrisk komposition, signerad och daterad Carl Magnus -78, bladmått ca 75x56 cm
325772
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här