Carl Magnus akvarell

Carl Magnus akvarell
Carl Magnus akvarell
Carl Magnus akvarell
Carl Magnus akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Geometrisk komposition, signerad och daterad Carl Magnus -78, bladmått ca 75x56 cm

325772

2015-09-11