P Osipow

P Osipow
P Osipow
P Osipow
P Osipow

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL OSIPOW (Finland, född 1939): Komposition, signerad och daterad Paul Osipow -92, akryl på papper, bildmått ca 61x42 cm

325782

2015-09-11