Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934) "Olympos, Karpathos, Gr" signerad och daterad cg 8.18.03, blandteknik på papper, bladmått ca 34x49 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
325784
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här