Cristos Gianakos blandteknik

Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934) "Olympos, Karpathos, Gr" signerad och daterad cg 8.18.03, blandteknik på papper, bladmått ca 34x49 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

325784

2015-09-11