Olav Christopher Jensen akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954) akvarell, signerad och daterad 25 jun 1987 olav christopher, bildyta ca 13,5x8 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

325786

2015-09-11