Peter Schuyff gouache

Peter Schuyff gouache
Peter Schuyff gouache
Peter Schuyff gouache
Peter Schuyff gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER SCHUYFF (Holland, född 1958):
Strandbild, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 27x20,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

325788

2015-09-11