Skål Vicke Lindstrand

Skål Vicke Lindstrand
Skål Vicke Lindstrand
Skål Vicke Lindstrand
Skål Vicke Lindstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, möjligen Vicke Lindstrand, 1950-tal, dekor av tunna ränder i violett, ej signerad, höjd ca13 cm

325824

2015-09-03