Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HANS TOLLSTEN (1930-1994),
"Besöket I", signerad Hans Tollsten, olja på duk, 60x70 cm
UTSTÄLLD:
"Rum med två dörrar" Sveagalleriet, Sveavägen 41 Stockholm
325846
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här