Hans Tollsten Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANS TOLLSTEN (1930-1994),
"Besöket I", signerad Hans Tollsten, olja på duk, 60x70 cm
UTSTÄLLD:
"Rum med två dörrar" Sveagalleriet, Sveavägen 41 Stockholm

325846

2015-09-14