Hans Hamngren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934)
"Vasen i fönstret", signerad och daterad HAMNGREN 1973, olja på duk, 37x40 cm
UTSTÄLLD: Galleri Belle, Västerås, uts. nr 61

325850

2015-09-14