Ian Hellström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IAN HELLSTRÖM (1925-2012), "Maria, I love you", monogramsignerad IH samt dedikation "Till Maria julen 1980", blandteknik, 56,5x41,5 cm
PROVENIENS: Konstnären

325864

2015-09-14