Mac Hamilton Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAC HAMILTON (född 1952), I tankar, signerad och daterad Mac Hamilton 1981, akvarell 43,5x28,5 cm

325866

2015-09-14