Peter Dahl akvarell Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), Träd, signerad och daterad Peter Dahl -75, akvarell, 34x27 cm

325868

2015-09-14