Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER DAHL (född 1934), Älskande par, signerad Peter Dahl, blyerts, 20x24 cm,
PROVENIENS: Galleri Aix
325869
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här