Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PETER DAHL, (född 1934), "Ulla Winblad (Epistel 80)", signerad Peter Dahl, akvarell, 27,5x19,5 cm
PROVENIENS: Galleri Aix
325870
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här