Peter Dahl Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PETER DAHL, (född 1934), "Ulla Winblad (Epistel 80)", signerad Peter Dahl, akvarell, 27,5x19,5 cm
PROVENIENS: Galleri Aix

325870

2015-09-14