Peter Dahl Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934),
Solande kvinna, signerad Peter Dahl, akvarell, 32x23 cm

325871

2015-09-14