Evert Lindfors Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EVERT LINDFORS (född 1927), "Peinture" (Landskap med spade), signerad LINDFORS, olja, träpannå, 50x42,5 cm, även signerad och daterad a tergo Evert Lindfors Lacoste 84, samt dedikation a tergo:"Kära Alma, Här en liten present till dig och ett stort tack under dessa fantastiskt trevliga dagar. Tillgivne Evert"
325872
2015-09-14