Johan Carlén Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHAN CARLÉN (född 1957), "LIV", signerad och daterad JOHAN CARLÉN 86, olja på duk (diptyk) totalt mått cirka 120x200 cm,
Båda delarna även signerade och daterad a tergo JOHAN CARLÉN 86,
PROVENIENS:
Sveriges Föreningsbank
Sparbanken Sverige, Stockholm
325873
2015-09-14