Meta Isaeus-Berlin Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

META ISAEUS-BERLIN (född 1963), Komposition mot blått, signerad och daterad M ISAEUS 87, blandteknik, 45x57 cm

325874

2015-09-12