Lennart Olausson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944), Kvinna på stranden, signerad och daterad Lennart Olausson 90, akvarell, 26x36 cm

325877

2015-09-14