Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER TILLBERG (född 1946), Snabeldjur, signerad och daterad Peter Tillberg 1985, blandteknik, 61,5x46 cm
325880
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här