Peter Tillberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER TILLBERG (född 1946), Snabeldjur, signerad och daterad Peter Tillberg 1985, blandteknik, 61,5x46 cm

325880

2015-09-14