Bo Swenson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BO SWENSON (född 1932), Komposition, signerad Bo Swenson, samt daterad a tergo NOV.-90 SEPT. -91,
olja på duk, 80x80 cm

325881

2015-09-14